Oldalak

PÉLDAKÉPLET - Milyen lesz az új helyem?

Részlet "Kérdezd a csillagokat - bevezetés a kérdőasztrológiában" c. hamarosan megjelenő könyvemből További részletek és megrendelés: Undergroundbolt

Példa a korai képletre: „Milyen lesz az új munkahelyem?”

Azt látjuk, hogy itt rögtön a nulla egész valahány percen, kerekítve 1 fokon van az aszcendens, tehát ez egy abszolút korai képlet. Megnézzük, hogy ennek ellenére érvényes-e és hogy miért is volt korai ez a képlet.





Az óra ura a Vénusz, az Aszcendens ura a Merkúr és ezek mind a ketten a Nap triplicitásában vannak, tehát a képlet érvényes, csak éppen korai. Ez azért azt jelenti, hogy itt él ez a kérdés, csak van egy alapvető konszideráció ugye ami mutatja, hogy itt probléma van a kérdéssel. Lehetne még a Szaturnusz is a 7-es házban, ha megnézitek a képletet, de az a Szaturnusz bár fokszám szerint együttállna elvileg a deszcendenssel, de a horary szigorú szabályai szerint egy másik jegyben van már. Tehát ugye a deszcendens a Bakban van már, míg a Szaturnusz még a Nyilasban, így a jegy és házhatár az mindig elválasztó tényező, tehát nem fog együttállni a deszcendenssel, de elég nekünk a koraiság is.

Itt az volt a kérdés, hogy a kérdezőnket behívták egy állásmegbeszélésre azon a héten, amikor ezt kérdezte, de még előtte állt és ugye az volt a kérdése, hogy érdemes-e meg, hogy milyen lesz ez. És hát ugye azt jelenti a koraiság, hogy nem alakultak még ki a dolgok, ami lehetne az is ugye, hogy nem ment még el az állásmegbeszélésre. Tehát az volt pontosan, hogy már múlt pénteken hivatalosan elfogadta a munkát, csak még vacillált a kérdező a fizetés miatt és ezért nem nagyon érthető ebben a helyzetben, hogy miért volt korai ez a kérdés.
Na most itt van az, amit én már megtanultam az évek során, hogy mindig a képletnek kell hinni, még akkor is, ha a szitu éppen pont ellentmond neki, illetve a kérdező is abszolút ellentmond a képletben látottaknak, mert a dolgok akkor is úgy fognak alakulni ahogy. És itt volt az, hogy így is volt, ez április végén volt, huszonvalahányadikán ez a képlet és május elején visszaírt a kérdező, hogy kiderült, hogy a júniusi munkakezdése, ahova elvileg már felvették és amit ő elvileg már elfogadott, mégsem biztos. Tehát fix a helye, de bizonytalan időre csúszik a dolog.

"Mégsem lett késés, június 19-e óta az új helyen vagyok. Nem bántam meg a váltást, a feladatok itt is, ott is megtalálnak, a körülmények pedig tényleg jobbak "

Ez egy nagyon érdekes tapasztalat nekünk: a koraiság bár jelezte, hogy akkor még nem alakultak ki megfelelően a munkakörülmények (nem véletlenül mondták, hogy csúszni fog az egész), de a későbbiekre nem tartogatott rossz előrejelzést! Itt akkor lehetett túl nagy aggódásról is szó, akár. Szerintem a kettő együttjárt.

"Én sem értem, mert múlt pénteken írásban, hivatalosan is elfogadtam a munkát, júni 19-én kezdek."

Nos lehet tárgytalan is a kérdés, mert ha már elfogadta....akkor nincs mit kérdezni, legalábbis nem így.

Ilyenkor tényleg érdemes esetleg újra rákérdezni, bár végül is magától is megoldódott a dolog.

Úgyhogy ennyi a korai képletnek a magyarázata. Mindig fogadjátok el, hogyha ilyen konsziderációt láttok, mert biztos, hogy megvan az oka és az események igazolni fogják, nem érdemes átvágni a szabályokat.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése